Naše služby

Realizácia morských akvárií na mieru

Očaril Vás podmorský svet? Rozmanité mihotajúce sa ryby či prekrásne koraly. Je to pre Vás nedosiahnuteľná exotika, alebo niečo čo môžete zažiť len na dovolenke? Splníme vám sen a zrealizujeme vám tento pestrofarebný život vo vašej obývačke. Milujeme podmorský svet a vaše akvárium zrealizujeme podľa vaších predstáv, aby spĺňalo vaše očakávania. Vyberieme ryby a koraly, podľa vášho výberu, presne tak, aby vám akvárium prinášalo nezabudnuteľné chvíle.

Údržba morských akvárií

Pokiaľ máte akýkoľvek problém s vaším akváriom, veľmi radi vám s ním pomôžeme. Akvaristike sa venujeme už dlhé roky. Od roku 1993 sa špecializujeme na podmorský svet. Dokonale poznáme potreby našich klientov a radi sprostredkujeme kvalitný servis a údržbu.

Sladkovodné akváriá

Ponúkame taktiež realizáciu sladkovodných akvárií na mieru. Sladkovodné akváriá ponúkajú iný typ zážitku, ktorý vám ochotne zrealizujeme.

Teráriá

Počas našej dlhoročnej práce s akváriami sme zrealizovali aj teráriá, ktoré môžete nájsť v časti realizácie.

Jazierka

Chcete mať vo svojej záhrade, svojom objekte krásne jazierko plné rýb a rastlín? Sprostredkujeme vám jeho realizáciu od a po z.

Prenájom akvárií

Túžite po akváriu a chcete si zjednodušiť jeho financovanie? Ponúkame vám možnosť prenájmu akvária, pri ktorom platíte každý mesiac určitú splátku a po zaplatení celkovej ceny akvária je toto akvárium Vaše.